O NÁS

Hana

Som vyštudovaná architektka a urbanistka. Rozhodla som sa nepokračovať aktívne v profesii, ale hľadať inú cestu a spôsob, ako robiť svet krajším a lepším pre život.

Ivana

Môj život bola moja rodina. Dnes už viem, že nemôžete tvoriť rodinu s ľuďmi, ktorí o to nestoja. Rozhodla som sa ísť ďalej. Teraz pomáham deťom, ktoré to potrebujú a to mi dáva zmysel.

Sme dve ženy, ktoré najskôr spojili ich deti a neskôr životná skúsenosť.

VITAJTE, SME HANA A IVANA

To, že si píšeme samy svoj príbeh, sme s Ivanou pochopili, až keď sme dostali od života príučku. Každá po svojom.

Keď sme si jedného dňa liečili svoje hlboké rany na brehu Seneckého jazera a s nohami vo vode rozmýšľali o tom, čo s načatým životom, dostali sme nápad. Doviezť koše z Afriky, ktoré tak obidve milujeme a máme ich doma každá niekoľko zo svojich zahraničných dovoleniek. Obidve sme mali skúsenosť, že koše svojim atraktívnym vzhľadom vždy budili  pozornosť okolia.

Nevieme, či to bolo tým horúcim letným slnkom alebo pocitom nádeje a slobody, ktorý nás pri tej myšlienke ovanul, povedali sme si, že to skúsime a ten sen sa nám podarilo zrealizovať.

Dnes máme malý obchodík plný krásnych farebných košov. Robia nám veľkú radosť, nabíjajú nás novou energiou, energiou horúceho slnka, exotických krajín a pocitom nekonečnej slobody...

Ak chcete, rady sa s Vami o tento pocit podelíme :-)

Hana a Ivana


Keď uveríš svojej intuícii a naberieš odvahu, začneš písať svoj nový príbeh.